Životní láska

15. července 2008 v 11:41 | Lucynda |  Jednorázovky!
Kategorie: Femslash/Romantika
Postavy: Hermiona/Pansy
Popis:Omlouvám se za spoustu chyb, je to moje první jednorázovka hp. Je trochu sexuální, tak pardoon:-), ale doufám, že se vám bude líbit. Přeju příjemné čtení... Lucynda:-)

Životní láska
Byla dešťivá, tmavá noc. Po obloze se klikatily obrovské blesky, které ozářily tvář dívky, která již dlouho bloumala po školních pozemcích. Plakala, její hlasité vzlyky se draly na povrch, nešly zastavit. Nikdo ji stejně neuslyší, venku je sama. Ale nejen venku, neměla moc kamarádů, ale za to může ta její nečistá krev.
"Sem jenom mudlovská šmejdka," hlasitě vzlykala a zhroutila se na bahnitou deštěm promočenou zem.
Byla to její kamarádka, i když byla ze zmijozelu a všichni byli proti tomu, měly se rády. Sdělovaly si každé tajemství, každý zážitek, zažily spolu spoustu krásného a neopakovatelného. Ona měla čistou krev, ale nikdy jí nevadil rozdíl mezi nimi. Až teď, co začala chodit s tím Malfoyem. Ten jí dostal do hlavy, že se musí bavit jen s lidmi co mají čistou krev. Nenávidí ho, nenávidí ji a hlavně nenávidí sebe. Pansy nebyla jen obyčejná kamarádka, Hermiona se do ní zamilovala. Jak tak ležela na trávě, vzpomněla si na jejich první noc. Bylo to zrovna na Štědrý den, obě zůstaly na Vánoce v Bradavicích. Celý den byly se svýmy kamarády až večer před večeří jí Pansy poslala dopis.
Milá Jahůdko,
Prosím, má touha po tobě je veliká, již dále to nemůžu vydržet. Přijď prosím dnes v 10:00 hodin do sedmého patra. Našla sem místnost jen pro nás dvě.
tvá broskvička:-)
Hermiona se hned po večeři začala chystat, chtěla aby to bylo vše dokonalé. Husté vlasy si svázala to těsného copu, jemně se namalovala a na sebe se vzala černou, koženou minisukni a bílé triko.
Těsně před desátou udýchaná, ale zvědavá, čekala v sedmém patře za gobelínem na Pansy. Přišla takřka okamžitě a moc ji to slušelo. Černé vlasy měla ropuštěné, na čokoládových očích měla jen řasenku a broskvové stíny a na rtech broskvový lesk. Na sobě měla černé šaty na ramínka a lodičky.
"Sluší ti to," pochválila sem její krásu.
"Díky, tobě taky a teď honem, jdeme do komnaty nejvyšší potřeby." Třikrát obešla nějakou zeď a po chvíli se tam objevily masivní, dřevěné dveře. Vešly dovnitř, byla to malá místnost s velkou postelí se saténovým polečením a jedním stolkem na kterém byli dvě skleničky s ohnivou whiskey. Pansy je vzala a obě se hned napily, aby se tolik neostýchaly. Nikdy se nestyděly, ale dneska to bylo jiné.
Obě se k sobě začaly přibližovat a setkaly se ve vzájemném polibku. Nejdříve se jen ochutnávaly rty, později k tomu přidaly jazyk a polibek se stal vášnivým. Pansy začala pomalu Hermionu svlékat. Nejdříve sukni, pak triko a nakonec i spodní prádlo. Byla krásná její pevné poprí s vystouplímy bradavkami a její štíhlá postava. Byla prostě kus. Hermiona se nenechala zahanbit a hned se pustila do svlékání. Šaty, spodní prádlo. Pansy byla také krásná moc krásná. Začali se znovu líbat. Pansy se ujmula vedení. Líbala Hermionu po celém těle, laskala ji prsa a třela bradavky. Obě spokojeně vzdychaly. Pansyiny prsty vjely do Hermionina klína a začaly ji laskat. Po chvíli zrychlovaly na intenzitě a ona se prohnula v přívalech slasti. Poté si vyměnily role. Několikrát to opakovaly. Slastně křičely a líbaly se a líbaly. PO nějaké době vyčerpáním usnuly v pevném objetí.
Ráno se Hermiona probudila sama. Kde jen může být? Od té noci s ní Pansy nepromluvila. Několikrát se o to snažila, ale ona ji vždy jen odpálkovala nějakou zlou nadávkou. Ještě ke všemu začala chodit s Malfoeym a líbala se s ním před ní. Jakmile je viděla, začali se líbat a ona brečet. Jak ji to mohla udělat. Uběhl měsíc plný smutku a slz. Snažila si s ní promluvit, nešlo to, až dnes.
"Pansy počkejm stůj! Co je s tebou? Proč mi to děláš?"zeptala se tiše.
"Už jednou sem ti řekla nech mě na pokoji. To co se stalo tu noc, bylo omyl, velký omyl! Sem čistokrevná čarodějka, je mi sedmnáct musím mít kluka a ne holku. Něch mě na pokoji! Pochop to!"řvala na ni s tím nadutým aristokratickým obličejem.
"Tak moc ses změnila, už nejsi ta holka, kterou sem milovala. Ta kamarádka. Si jen hnusná zmijozelka! Nenávidim tě!!!" taktéž na ni řvala Herminona a s pláčem utekla ven na školní pozemky.
A teď tu leží v bahně, na zemi, prší a ona si říká,že nemá vlastně proč žít. Ztratila lásku svého života. Naivně doufala, že možná by se mohli vzít a adoptovat si dítě. Nic se nestalo. Nenávidí ji. Ještě, že má tu žiletku. Přiložila ji ke svému hladkému zápěstí a několikrát řízla. Provazce deště ji smáčely tělo a teplá krev ji tekla po ruce do promokřené trávy. S posledních sil stále vykřikovala. "Miluju tě Pansy!"
Ráno ji našli. Po škole se rozkřiklo, že Hermiona Grangerová zemřela, že spáchala sebevraždu. Nikdo nevěděl proč. Jen jedna osoba. Osoba, která si to nemohla odpustit a nemohla s tou vinou žít. Později spáchala také sebevraždu. Nikdo nemohl pochopit proč se dvě mladé, krásná dívky zabily, ale oni se znovu se setkaly. V nebi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miraella Miraella | Web | 16. července 2008 v 17:16 | Reagovat

femslash.. mlask.. to mi zvedlo náladu, i přestože to bylo depresivní:)

Líbilo se mi to a vcelku to bylo pěkně napsané, jen příště tolik neuspěchávej. Taky přímou řeč, tj v uvozovkách, piš vždy na nový řádek, aby v tom nebyl zbytečně guláš. Jinak to bylo dobré.

2 jesterka9898 jesterka9898 | Web | 16. července 2008 v 19:22 | Reagovat

Ahoj u mě na blogu je :komix Patricie a Tara,moje obrázky z The Sims2,pejskové a pejskové(2) a panenky dollz tak se tam můžete juknout

jesterka9898.blog.cz

3 lucynda lucynda | 16. července 2008 v 20:12 | Reagovat

jojo díkk

4 lucynda lucynda | 16. července 2008 v 20:12 | Reagovat

a díky za kritiku, příště se polepšim;-):)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama